Eğitim Videolarımızın Rekoru: 600.000 İzlenme!

Ana Sayfa/Haberler, Manşet Haberleri/Eğitim Videolarımızın Rekoru: 600.000 İzlenme!

Eğitim ve Ameliyat Videolarımız Erişilemez Bir Rekora İmza Attı!
İzlenme Sayısı: 600.000’i Aştı (Şubat 2016)

Semih Halezeroğlu

Youtube eğitim ve ameliyat videoları sayfamıza ulaşmak için tıklayın

Youtube kanalımızda Semih Halezeroğlu tarafından hazırlanan hastalar ve hasta yakınları için ameliyat videolarına ek olarak hekimlere özel olarak, eğitim amaçlı hazırlanmış ameliyat videosu listesine de ulaşabilirsiniz.

6 Comments

 1. tuğba 13:44 de 20 Mart 2017 - Yanıtla

  Sayın Semih hocam 18 AYLIK oğlum var. Doğduğu ilk aylardan buyana sol göğüs kafesinin alt uç kısmında yukarıya doğru bir şekil bozukluğu var ve aynı zamanda kafes kemikleri içe doğru çok hafif çökük. Büyümesini takiben bu durum dahada belirginleşir hale geldi SAG göğüs kafesi ise daha önceki götürdüğüm çocuk doktorları ve kendi gözlemlerim sonucunda size hiçbir anormallik olmadığını söyleyebilirim. Şuan ne yapacağımı bilmiyorum gelişimi için rutin kontrollerine götürdüğümüz doktorumuzdan tatmin edici ve yol gösterici cevaplar alamadık. Sizin durumumuz hakkındaki görüşleriniz bizim için çok önemli. Oğlumu farklı bir Çocuk Uzmanına mı yoksa Göğüs Cerrahına mı götürmeliyiz.

  • Prof.Dr.Semih Halezeroğlu 19:41 de 20 Mart 2017 - Yanıtla

   Göğüs duvarı anomalileri çocuk hastalıkları uzmanlarının değil göğüs cerrahlarının ilgi alanındaki bir konudur. Bebekte belirgin yakınmalar oluşturmuyorsa 6 yaşına kadar herhangi bir tedavi gerekmez. Bu yaştan sonra değerlendirme yapılabilir. Geçmiş olsun.

 2. Zeynel Altun 22:59 de 29 Aralık 2016 - Yanıtla

  Hocam saygılar cevap alamadım..

 3. Mehmet Halaycı 00:04 de 15 Şubat 2016 - Yanıtla

  Sayın hocam 10 ay önce sağdan açık pnomotoraks ameliyatı geçirdim arada sol tarafım ağrıyor en son kontrolde solda büle falan rastlanmadı ama bu ağrı rahatsız ediyor psikolojık olarak bunun nedeni ne olabilir sol akciğerdeki ağrının saygılar sayın hocam.

  • Prof.Dr.Semih Halezeroğlu 22:20 de 15 Şubat 2016 - Yanıtla

   Bunu ancak muayeneniz ve filmlerinizi görerek anlamak mümkün. Ameliyatınızı gerçekleştiren doktorunuza muayene olmalısınız.

 4. Hakki çolak 20:41 de 13 Şubat 2016 - Yanıtla

  Sayın hocam 10sene önce sol akciyer sönmüş tüp takıldı temografiye girdim 2cm boloncuk oluşmuş bunun zarar varmı tehlikesi yüzde kaç suan

Siz de Prof. Dr. Semih Halezeroğlu'na danışmak için aşağıya sorunuzu yazın